Dana Morávková
Zdroj: Profimedia
Zdání klame

Dana Morávková vlastního syna nešetří: Neuvěříte, co musí dělat na filmovém festivalu!

7. 7. 2017

Rodina Dany Morávkové vyrazila na filmový festival do Karlových Varů. Kdo by si ale myslel, že syn Petr je rozmazlené dítko slavných rodičů, které jede utrácet jejich vydělané peníze, ten by se asi hodně divil!

7 fotek
Kdo by si myslel, že syn herečky Dany Morávkové (45) a hudebníka Petra Maláska (53) patří ke zlaté mládeži, mýlil by se. Morávková se nechala slyšet, že její manžel i ona byli vychovávani tak, aby znali hodnotu peněz a proto tomu učí i svého syna. Jejich syn Petr, proto jako letní brigádu vzal zavděk prodávání lístků na představení v kině v hotelu Thermal.

„Je tady jeden z mnoha. Ale není to nic výjimečného. Už loni byl Péťa na brigádě, protože toužil po drahých sportovních botách. A jelikož jsem věděla, že si vydělá strašně moc málo peněz, tušila jsem, že si je nekoupí. Taky si je nekoupil. Najednou to bylo zbytečné,“ objasnila herečka pro web express.cz

Podle herečky nebude jejich syn nafoukaný po svém tátovi, protože ani velký skladatel Petr Malásek byť je úspěšný, nafoukaný rozhodně není. Zároveň, ale dodává, že jejich syn nestrádá, protože si sám ještě nevydělává a studuje, rodiče mu vše potřebné rádi koupí.

Skladatel Petr Malásek a herečka Dana Morávková jsou na svého syna patřičně pyšní, ačkoliv vydělávají dostatek peněz, aby koupili synovi vše potřebné, jejich syn ve Varech dobrovolně prodává lístky na filmovém festivalu.
 

Autor: bin

Diskuze