Dana Morávková - 1
Zdroj: elega.cz
Skvělá dvojka

Dana Morávková promluvila o splněném snu! Podpořil ji i seriálový manžel Jan Čenský

28. 3. 2017

Každý z nás má svoji neřest a ani známé osobnosti nejsou výjimkou. Naštěstí pro herečku Danu Morávkovou se drahý koníček sbírání kabelek stal její druhou prací – je totiž tváří již desáté kolekce českých kabelek, které dokonce i sama navrhuje.

4 fotky
„Navrhovat kabelky je můj splněný sen. Inspiraci sbírám všude kolem sebe, sleduji trendy v ulicích i na přehlídkových molech. Kolekce pro jaro a léto musela být absolutně svěží, a proto jsem vsadila na světlé a pastelové barvy. Ohlasy jsou zatím pozitivní, proto věřím, že bude mít i tato kolekce úspěch,“ podělila se o svoji radost nestárnoucí Dana.

Kromě toho opravdového podporuje v návrhářských ambicích herečku i její seriálový manžel. Jan Čenský, který celým večerem v hotelu President provázel, se podělil o svůj mužský pohled na téma kabelek: „Já ke kabelkám samozřejmě příliš pozitivní vztah nemám, jelikož jsem zejména sponzor. Dělám si samozřejmě legraci. Kabelky jsou krásná záležitost a pokud dělají své majitelce radost, je vše, jak má být.“

Majitelka agentury a modelka Romana Pavelková, která akci organizovala již poněkolikáté v řadě, nám prozradila, že by si české kabelky z Třebechovic pod Orebem bez tváře populární herečky Dany Morávkové nedokázala už ani představit. Dokonce přišla s nápadem, že spojení pánské kolekce této značky a charismatického Jana Čenského by mohl být dobrý marketingový tah.

Autor: niž

Diskuze