Marisa W Harris - 1
Zdroj: facebook.com
Smutná náhoda

HROZNÁ SMRT: Dívka (†22) zemřela kvůli sebevraždě dvanáctiletého chlapce! Co šíleného udělal?

30. 10. 2017

Marisa W harris (†22) zemřela kvůli zmařenému životu dvanáctiletého chlapce. Ten zapříčinil její smrt vlastní sebevraždou! jak se mu to povedlo?

3 fotky
 Marisa jela s přítelem v autě, když jí za jízdy přímo na vůz spadlo lidské tělo. Pád chlapce dívku Marisu na místě usmrtil. Její spolujezdec, nejspíše přítel, ihned převzal řízení a strhl auto ke krajnici, kde zastavil. Chlapec jako zázrakem přežil, ale byl ihned převezen do nemocnice s života ohrožujícím zraněním. Tragédie se odehrála v sobotu ve státě Virginia.

Marisa žila v americkém městečku Arlington a studovala klinické poradenství na Marymountské univerzitě. Její rodina prozradila, že byla cílevědomou, empatickou studentkou s vynikajícími výsledky. „Ničeho se nebála, naprosto ničeho. Její rodina ji milovala a byla zbožňována i svými přáteli. Byla zářící hvězdou uprostřed celého svého života,“ uvedl její otec, Patrick Harrison, magazínu metro.co.uk.

Silnice byla krátce po nehodě uzavřena na několik hodin za účelem vyšetřování tragédie. To probíhalo až do večera. Není ani jisté, proč se dívka nacházela ve Virginii a proč se chlapec o sebevraždu vůbec pokoušel. Čísla jsou však jasná a poukazují na krutou pravdu. Mezi roky 1999 až 2015 se dohromady zasebevraždilo 711 dětí ve věku 12-ti let. Nejnižší číslo bylo mezi rokem 2007 a 2008, kdy počet mrtvých klesl na 25.

Autor:

Diskuze