Noid Bárta - 4
Zdroj: Herminapress.cz
Láska je věčná, dokud trvá

DALŠÍ ROZPAD MANŽELSTVÍ: Gábina Dvořáková sebrala dceru a odstěhovala se od Noida! Co se stalo?

11. 3. 2017

Další obrovská krize manželského páru zasáhla český showbyznys! Václav Noid Bárta (36) a modelka Gabriela Dvořáková Bártová (28) mají manželství v troskách a Gábina se od manžela dokonce odstěhovala i s dcerkou. Co se stalo?

8 fotek
Jak pravil spisovatel Franz-Olivier Giesbert, „láska je věčná, dokud trvá“. A ta Václava Noida Bárty a Gábiny Dvořákové bohužel už zřejmě vyhasla. Modelka dokonce sbalila kufry a odstěhovala se na jih Čech.

Dle informací Blesku vygradovala krize mezi dvojicí před třemi týdny poté, co se Gábina po Česko-Slovenském plese, kde byla viděna po boku plastického chirurga Patrika Paulise, odstěhovala i s dcerkou Terezkou (2,5) do Českých Budějovic za rodiči.

„Pokud vám k tomu Vašek něco řekne, tak se vyjádřím také,“ řekla Blesku Gábina. „Já nechci o svém soukromí mluvit, nezlobte se,“ reagoval na stejný dotaz zpěvák. To známá Gábiny byla sdílnější a pro Blesk uvedla: „Gábina měla s Noidem dlouhodobé problémy a žádala ho, aby určitě věci vyřešil. A dala mu nůž na krk. On to neudělal, a proto se sebrala a odešla.“

Je tedy jasné, že krize určitě přišla. Přitom Gábina s Noidem platili za jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Doufejme, že si to mezi sebou urovnají a budou se zase společně smát od ucha k uchu, jako tomu bylo dosud.

Autor: niž

Diskuze