Anna K - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Držíme palce!

Další rána pro nemocnou Annu K: Po sdělení diagnózy se dozvěděla ještě jednu smutnou zprávu!

9. 6. 2017

Ve čtvrtek se v médiích objevila zpráva, že zpěvačka Anna K (52) má opět rakovinu. V prsu se jí po osmi letech objevil nový nádor. To však nebyla jediná zdrcující zpráva, kterou se Anna K dozvěděla!

5 fotek
„Máte v prsu nový nádor!“ Tak přesně takovou zdrcující zprávu si vyslechla zpěvačka Anna K, která před osmi lety porazila rakovinu. Nyní se jí v prsu objevil nový nádor, se kterým se musí zpěvačka poprat! Navíc se v ten samý den dozvěděla ještě jednu smutnou zprávu.

Poté, co jí lékařka oznámila diagnózu, onemocněla rakovinou i její milovaná fenka! „Moje milovaná fenečka má rakovinu vaječníků. Nevíme, co bude. Nemoc se u ní projevila ten den, kdy jsem se já dozvěděla svou diagnózu. Je to opravdu neuvěřitelné,“ prozradila Anna K pro Blesk TV MAGAZÍN. Před lety jí navíc na rakovinu zemřela fenka Máša.

Rakovina se zpěvačky a jejího okolí drží jako klíště, je to až neuvěřitelné. Na rakovinu jí v minulosti zemřely dvě blízké kamarádky, otec, matka, babička i matka jejího partnera. Vypadá to už jako nějaká kletba. Anna K se však nevzdává a statečně se svým osudem bojuje. „Jsem na světě asi proto, abych stále překonávala překážky. Už jsem sice vytrénovaná, ale teď musím zase nabrat trochu sílu a vyrazit do boje a postarat se chvíli sama o sebe,“ uvedla ve čtrvtek pro Blesk.

Autor: niž

Diskuze