Tvoje tvář má známý hlas: Leona Machálková
Zdroj: TV Nova
Už se to blíží

Další jména jsou venku: Čtvrtá řada Tvojí tváře je plná změn. Kdo zasedne tentokrát v porotě?

1. 8. 2017

Televize Nova dnes na tiskové konferenci představila svůj podzimní program a diváci se rozhodně mají na co těšit. Dokonce jsou už známá všechna jména soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se, co vás čeká!

8 fotek
Čtvrtá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se kvapem blíží! Už brzy se divákům představí osm nových soutěžících a jejich skvělé proměny. A kdo to bude? Víme už všechna jména!

Hvězdami čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas pořadu budou soutěžící Tomáš Matonoha, Jan Maxián, Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Leona Machálková a Jitka Boho. Sestava je to tedy parádní a každý si jistě najde svého favorita.

Změny tentokrát proběhly i v porotě. Těšit se můžete na Janka Ledeckého, Jakuba Koháka a nově i Aleše Hámu. Tato silná trojka teď bude každý týden hodnotit výkony soutěžících. V roli drama kouče se pak představí Martin Dejdar, který účinkoval v poslední řadě jako soutěžící a šlo mu to parádně. Tak co, na koho se nejvíc těšíte?

Autor: niž

Diskuze