Zdroj: YouTube.com
Slováčková má známý hlas

HVĚZDA TVÁŘE NA VIDEU: Anna Slováčková nemá jen slavné rodiče. Takhle úžasně zpívá!

28. 7. 2016

Anna Julie Slováčková (20) už dnes není jen dcerou slavných rodičů Dády Patrasové (60) a Felixe Slováčka (73). Mladá ambiciózní slečna si buduje vlastní kariéru. Zpívá, moderuje a je nejnovější hvězdou fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas 2!

8 fotek
To, že Anička pochází z umělecké rodiny, se začíná projevovat na směru její kariéry. Vidět jí můžete nejen na prknech, který znamenají svět, ale taky při moderování pořadů pro děti a zpěvu, kterému se věnuje od útlého dětství. Nově se teď bude převtělovat do známých osobností v soutěži Tvoje tvář má známý hlas 2.

Anna se od malička učí hrát na klavír a  trénuje zpěv. V současné době studuje populární zpěv na Pražské konzervatoři. V budoucnu by se ráda věnovala režii nebo scenáristice na pražské FAMU, nebo herectví na DAMU. Objevila se v několika pořadech své mámy Dády Patrasové, dokonce propůjčila hlas Krtečkovi. V roce 2015 hrála spolu s Davidem Gránským v rodinném muzikálu Kapka medu pro Verunku. Právě s Davidem proti sobě na podzim stanou v Tvojí tváři.

Anička si v posledním roce prošla nepříjemným obdobím, kdy médii proběhla dlouhodobá nevěra jejího otce Felixe Slováčka s mladou výtvarnicí Lucií Gelemovou. Na sociální síti se dokonce svěřila, že je nešťastná nejen s fungováním dnešního světa, ale také s chováním mužů. Zcela jistě narážela právě na otcovu nevěru, se kterou se dodnes nevyrovnala.

Jaké bude mít Anička v chystaném pokračování show Tvoje tvář má známý hlas 2 šance a do jakých známých zpěváků se převtělí, uvidíte již brzy!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z nesmělého klučíka sebevědomý gay: Další Tvář je odhalena!

Autor: sim

Diskuze