Roman Vojtek, Petra Vraspírová - 1
Zdroj: Profimedia
Zatím na psí knížku

DALŠÍ DÍTĚ: Dočká se Vojtkova přítelkyně potomka? Roman jasně řekl, jak to je!

12. 9. 2017

Hvězda druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas Roman Vojtek (45) je až po uši zamilovaný do své krásné partnerky Petry Vraspírové (29). Ačkoli má Roman již dvě děti z předchozího vztahu, zdá se, že se mu rodinka ještě rozroste...

6 fotek
Roman Vojtek má se svou bývalou manželkou Terezou (37) dvě děti – Beneditka a Editu. S přítelkyní Terezou Vraspírovou je už skoro dva roky, a tak se nabízí otázka, kdy přijdou další potomci. Petra Vraspírová dět ještě nemá, i když už je ve věku, kdy by mohla. 

„Uvažovali jsme o tom. Ale myslíme, že teď ještě rozhodně není ta správná chvíle. Skoro polovinu měsíce máme u sebe mé děti a chceme jim věnovat maximum času a pozornosti. Benďa má dva a půl roku, Éďa sedm, tak holt budou muset na sourozence ještě chvilku počkat,“ prozradil Roman Blesku.

Co se týče svatby, pár zatím mlží. Petra ale není jako většina žen, která by prahla po svatbě a už si potají vybírala šaty. Stojí nohama na zemi a ví, že svatba žádné štěstí nebo lásku nezaručí. „Svatbu jako potvrzení lásky absolutně nepotřebuji. Svojí láskou k Romanovi jsem si jistá i bez papíru,“ doplnila Blesku Petra.

Autor: niž

Diskuze