Dakota Johnson - 1
To je pokoukáníčko

Padesát odstínů temnoty mělo konečně premiéru! Odhalená Dakota Johnson uchvátila nejen pana Greye

4. 2. 2017

Film Padesát odstínů šedi se dočkal dalšího dílu. Nyní pod názvem Padesát odstínů temnoty a svou premiéru si odbyl v Ace Hotelu v Los Angeles. Nechyběla krásná herečka Dakota Johnson (27), která na sebe opět strhla pozornost. Podívejte se na její sexy šaty!

5 fotek
Pokud vás uchvátil tento typ filmu, jistě si ještě pamatujete první díl. Ten byl o sexuchtivém násilníkovi Greyovi, který měl poněkud zvláštní choutky. Mladičká milenka Anastásie ho následně zdrcená opustila.

Druhý díl se oproti jedničce trochu změnil. Děj nebude jen o sexu, ale do děje vstoupí více osob a bude to napínavé. Grey udělá vše proto, aby dívku získal zpět. Ta se nechá přemluvit a zažije nejkrásnější období v životě. Bohužel, jak to tak bývá, se to všem líbit nebude. Po Anastásii začne toužit její nový šéf, a to si horkokrevný Grey jen tak nenechá líbit. Ani ona se nevyhne žárlení. V jejím životě se objeví přítelova bývalá milenka, která se nehodlá vzdát jeho násilnické stránky.

Česká premiéra je plánovaná až na Valentýna, avšak svou oficiální premiéru si už odbyla v Los Angeles. A představitelka Anastasie Dakota Johnson se oblékla více než příznačně. Vyrazila v jemných splývavých dlouhých šatech s obrovským výstřihem. V tomto modelu opravdu podprsenka neměla své místo. A tak mnoho očí sledovalo, zda přece jen krásné herečce nevykoukne něco víc. Jenže chyba, herečka si vše ohlídala a velmi jí to slušelo. Podívejte se do galerie!

Autor: ham

Diskuze