Dáda Patrasová jde proti Lucii Gelemové
Zdroj: Profimedia/ Facebook
Dostala co proto

OSTRÝ VZKAZ Dády Patrasové manželově milence: Na tahle slova Lucie Gelemová jen tak nezapomene!

11. 10. 2017

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (61) se s tím nepáře. Milence svého manžela Lucii Gelemové (34) poslala vzkaz a rozhodně ji nešetřila.

14 fotek
Mezi manželi Dádou Patrasovou a Felixem Slováčkem (74) už to dávno není žádná idylky a každý to ví. Oba manželé si žijí svůj vlastní život. O záletníkovi Slováčkovi už dlouho nebylo slyšet. Teď se ale ozvala Dáda a poslala jeho milence malířce Lucii Gelemové ostrý vzkaz.

„Manžel je čtrnáct let v důchodu a myslím, že nechat se vydržovat důchodcem je docela hnus. Já vlastně tu paní financuju! Manžel se neptá a vozí si ji po světě, platí jí byt. Je to bezpodílové spoluvlastnictví manželů. To není dobrý! Já bych radši, kdyby se v tomto směru věnoval vlastním dětem,“ řekla Patrasová na Frekvenci 1.

Za Slováčka si už dávno našla náhradu a letos oslavili první výročí. S mladším partnerem, kterým je italský podnikatel Vito, se cítí skvěle. Už víc jak rok je šťastně zamilovaná.

Na Frekvenci 1 také promluvila o tom, jak jí Slováček nabádá k tomu, aby se za Vitem odstěhovala do Itálie. To ale Dáda nemá v plánu. „Má smůlu, já se tam stěhovat nebudu. Budu si tam jezdit ve svém volném čase,“ řekla.

Autor: mk

Diskuze