Felix Slováček a Dáda Patrasová
Zdroj: Profimedia
Pravá Itálie

Dáda Patrasová vrací úder: Nevěrný Felix ostrouhal. Co prozradila o své nové lásce?

15. 6. 2016

Více než rok se v médiích řeší krachující manželství saxofonisty Felixe Slováčka (73) a zpěvačky Dády Patrasové (60). Dáda si sice rozvod nakonec rozmyslela a nevěrného manžela vzala na milost, ale vztah už není to, co býval. A tak má i ona konečně novou lásku! O koho jde?

Dáda Patrasová si za poslední rok prožila mnoho útrap. Po odhalení nevěry manžela Felixe Slováčka byla na zhroucení. Více než třicetileté manželství prošlo velkou zatěžkávací zkouškou. Felix dlouho nechtěl přiznat, že mladá výtvarnice Lucie Gelemová (32) není pouze kamarádka, které chce pomoct se prosadit. Dáda ale nebyla naivní a chtěla se dát rozvést.

Rozvod si nakonec rozmyslela. Vypadalo to, že pár má ještě druhou šanci a Dáda Felixovi odpustila. Na jednu stranu to tak opravdu je. Pár zůstal v manželském svazku i nadále a oba se snaží spolu normálně vycházet. Jejich vztah se ale ubral jiným směrem, než tomu bylo předchozí léta. Pár nedávno oficiálně prohlásil, že se domluvil na vzájemné toleranci, svobodě a rozhodování o tom, s kým se kdo bude stýkat. To bez okolků znamená, že si vzájemně hodlají tolerovat případné další partnery.

A vypadá to, že domluva vyhovuje i samotné Dádě. Ta se na veřejnosti ukázala se svojí novou láskou, italským podnikatelem, o kterém je známo zatím pouze to, že má firmu v italské Kalábrii, a tak na sebe vytížený pár nemá příliš mnoho času. Často si prý volají a Dáda se už těší na jejich společné chvíle ve slunné Itálii. Nezbývá tak, než Dádě popřát, aby byla konečně šťastná a zlé časy už byly nadobro za ní!

Autor: bin

Diskuze