Kalel Langford - 1
Zdroj: Diamonds State Park
Vydařená procházka

NESKUTEČNÉ ŠTĚSTÍ: Jediná procházka s rodiči mu změnila život! Ve 14 letech se stal milionářem

19. 3. 2017

Čtrnáctiletý mladík si jednoho dne vyrazil se svými rodiči do národního parku. To ještě netušil, že mu tahle procházka změní život. Po návratu z ní se totiž stal milionářem. Jak se mu to povedlo?

3 fotky
Procházky do přírody jsou báječná záležitost. Pročistíte si mysl, dostanete čerstvý vzduch do plic a někdy se díky nim dokonce stanete milionářem. Že tomu nevěříte? Ale tomuhle mladíkovi se to skutečně povedlo! Čtrnáctiletý Kalel Langford se jednoho dne vydal se svými rodiči na návštěvu diamantového kráteru v národním parku v jihozápadním Arkansasu. To ještě netušil, že celé jeho rodině tenhle výlet změní od základů život.

Malému badateli stačilo pouhých 30 minut, aby mezi skalami našel tmavě hnědý lesklý diamant. Jeho rodičům to nedalo, a tak k nečekanému objevu povolali pár odborníků. Následoval šok, na který rodina jen tak nezapomene. Bylo totiž zjištěno, že diamant v kávové barvě má 7,44 karátů a 8,52 karátový diamant nalezený na tomto místě v roce 2015 byl prodán za 1 milion dolarů.

Malý hoch tak objevil sedmý největší nález v historii tohoto parku. Kalel se rozhodl svůj diamant pojmenovat jako Superman Diamond. Nejenže šikovný badatel zabezpečil svou rodinu na roky dopředu, ale stal se také navždy součástí bohaté historie diamantového kráteru. Na tuhle procházku bude nejspíš chlapcova rodina vzpomínat do konce života.

Susan Boylová je milionářka, ale přesto živoří
Jak si co nejrychleji našetřit peníze

Autor: mic

Diskuze