Katie Holmes - 1
Zdroj: Profimedia

Copak je to za bubáka? To je Katie Holmes! V klobouku a nenalíčenou byste bývalku Toma Cruise nepoznali

25. 10. 2016

Kde jsou ty časy, kdy Katie Holmes (37) zářila v seriálu Dawsonův svět jako náctiletá Joey Potterová. Dnes když se zapomene nalíčit, už to není ta roztomilá teenagerka, jako si jí všichni pamatují. Podívejte se v galerii!

10 fotek
Katie Holmes už dávno překročila třicítku, avšak stále zůstala krásnou ženou. Je pravda, že jako v dobách Dawsonova světa už nevypadá, ale každý stárne a je jasný, že i na Katie se musí podepsat zub času.

Bývalá manželka oblíbeného herce Toma Cruise se již jako herečka příliš neangažuje. V posledních letech se o ní nejvíce psalo právě v souvislosti s bývalým manželem a jejich společnou dcerou Suri Cruise (10), která si vysloužila přízvisko jednoho z největších fracků showbyznysu.

Nyní byla Kate spatřena sama na letišti v Los Angeles. Málokdo by ji ale poznal, což byl možná její úmyslný záměr. Herečka na sobě měla černý kabát, modré obyčejné rifle a velký černý klobouk, který jí částečně zakrýval nenalíčenou tvář. Místní paparazzi však mají asi radar a i tak obvykle krásnou herečku vyšpehovali. A co vy, poznali byste ji v této podobě? Podívejte se v galerii!

Autor: bin

Diskuze