Olympic
Zdroj: isifa.com
Hot News 48 hodin radosti i smutku

Co uniklo o víkendu: Drsná smrt v Olympiku a tajný porod!

Aktualizováno 6.5. 2013 10:04

Nestihli jste sledovat všechny kauzy týkající se světa showbyznysu? Web Prásk.tv vám proto přináší souhrn těch nejdůležitějších novinek z uplynulého víkendu!

Tragická nehoda bubeníka Olympiku
Pád ze schodů se stal osudným bubeníkovi legendárního Olympiku. Milan Peroutka odešel ve věku 49 let.

Jak ke smutné události došlo? V pátek večer odehrál koncert se skupinou v Karlových Varech a v sobotu ráno ho našla tchyně na zahradě jeho domu v Praze mrtvého. Po pádu ze schodů mu už nebylo pomoci, měl smůlu, že v době nehody byl doma sám.

Klusátko je na světě
Nový život naopak uvítal nejpopulárnější český zpěvák současnosti Tomáš Klus. Kytarista, autor i kritik pořádků ve státe českém se stal tátou. S přítelkyní Tamarou Kubovou (24) mají prvního potomka.

Krásná holčička se jmenuje Justýnka a má se prý čile k světu. Úspěšná soutěžící z populární soutěže Hlas Česko Slovenska se stala maminkou. Tomáš Klus a Tamara Kubová randí od loňského léta a dítě prý nebylo plánované.

Bartošová opět skončila v nemocnici
„Zvracela a nepomohly jí ani léky na střevní problémy. Nakonec se ukázalo, že se jednalo o žlučníkový záchvat,“ řekl Josef Rychtář. Nyní už by měla být Iveta zase zpátky doma i se svým ochráncem Pepou.

Keira Knightley

Keira Knightley se vdala
Britská herečka Keira Knightley (28) se v sobotu ve Francii vdala za hudebníka z britské rockové skupiny The Klaxons Jamese Rightona. Dvojice se již před rokem zasnoubila. Svatba se uskutečnila v malé francouzské vesnici Mazan, kde Knightley vlastní dům. Obřadu se zúčastnili pouze rodinní příslušníci a svědkové.

Autor: ham

Diskuze