Jiří Menzel - 1
Zdroj: Profimedia
Čeká se...

Co se dělo před tím, než skončil Jiří Menzel v nemocnici? Manželku Olgu čekal HROZNÝ POHLED!

22. 11. 2017

Televize Nova přišla v úterý v šokující zprávou o hospitalizaci režiséra Jiřího Menzela (79). Ten skončil v nemocnici se zánětem mozkových blan. Co se ale dělo chvíle před tím?

4 fotky
Oskarový režisér Jiří Menzel leží v současné době po náročné operaci mozku v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Ten má mít velmi vážný zánět mozkových blan, který může způsobit člověku i trvalé následky. Režisér je momentálně v umělém spánku a čeká se, až se probudí. Podle informací expres.cz ho našla v pondělí ležet za dveřmi bytu manželka Olga Menzelová. Nejspíš ho šla hledat po tom, co nedorazil na smluvenou schůzku.

„Olga byla dost pohotová a hned povolala všechny známé, co mají nějaké kontakty. Velmi aktivně to řeší a snaží se zachovat co největší klid. Holčičky jí narychlo hlídá kamarádka,“ řekl údajně tajný zdroj expresu.cz. „Jiří by měl být operován, ale všichni se toho bojí. Obě varianty jsou pro něj příliš nebezpečné – jak operace, tak čekání. Infekce mozkových plen je totiž v tak vážném stavu, že si to operaci vyžaduje, zároveň je to ale velmi nebezpečné, jelikož by to Jirkův organismus nemusel zvládnout,“ vyjádřil zdroj obavy o režisérovo zdraví.

Menzel už od 60. let patří k nejvýznamnějším filmovým tvůrcům. V roce 1968 získal Oskara za film Ostře sledované vlaky - a to za nejlepší cizojazyčný film. Proslavil se také snímky Postřižiny, Vesničko má středisková, Rozmarné léto, Obsluhoval jsem anglického krále, Slavnosti sněženek, Na samotě u lesa nebo Donšajni.

Autor: bin

Diskuze