Václav Noid Bárta a Milan Peroutka - 1
Zdroj: Instagram
Zpívající svalovci

Co má v soukromí společného Milan Peroutka a Vašek Noid Bárta? To neuhádnete!

25. 7. 2017

Na první pohled asi nikoho nenapadne, co může v životě spojovat Václava Noida Bártu (36) a Milana Peroutku (27). Na druhý už ale možná jo...

6 fotek
Václav Noid Bárta je poslední dobou kromě účinkování v muzikálech známý také jako ten, co se rozvádí s modelkou Gabrielou Dvořákovou a jehož manželství s krásnou černovláskou skončilo bohužel velmi zle. Na druhé straně je Milan Peroutka, zpěvák a herec, který se do povědomí diváků nejvíce zapsal účinkováním v show Tvoje tvář má známý hlas, ve které skončil na krásném druhém místě. Navíc o Milanovi se neví, že by v současné době jeho srdce patřilo nějaké dívce.

Noid po rozpadu manželství s Gábinou, jak sám v jednom komentáři přiznal, cvičí i dvakrát denně. Několik měsíců tvrdé dřiny se na zpěvákovi podepisuje a začíná vypadat jak zmenšená verze českého Hulka. Absenci lásky a nedostatek sexu si vynahrazuje právě cvičením, kde vybíjí přebytečnou energii.

Co tedy může spojovat dva lidi, jejichž světy se diametrálně liší? Jednu společnou vášeň při které se střetávají přece jen mají! Když se podíváte na jejich nasvalená těla, je to hned jasné. Oba dva na sobě usilovně makají v posilovně. A to dokonce v jedné, ve které se pravidelně potkávají. A kde že to je? Pokud znáte čestlický aquapark, tak právě v místním fitku můžete takřka den co den potkat tyto dva krasavce. Podívejte se na jejich společné foto z fitka!
 

Autor: bin

Diskuze