Jitka Kocurová - 1
Zdroj: Profimedia
Vzdala se toho

Co dnes dělá Pamela z Účastníků zájezdu? Filmem se rozhodně neživí!

10. 6. 2018

Už je to dvanáct let od natáčení slavné komedie Účastníci zájezdu, která bylazfilmována podle románu Michala Viewegha. Jitka Kocurová (39), kterou diváci z filmu znají jako Pamelu, se už stáhla z filmového světa. Co teď tedy dělá?

6 fotek
Dnes už je Jitce skoro 40 let a k filmu ji to moc netáhne. Začala se věnovat mateřským povinnostem, manželovi Tomášovi a nadačnímu fondu Srdce na dlani. Jitka prozradila pro Super.cz, jak si vedou dvě její děti.

„Tomíkovi už je osm, Barušce už bylo pět. Ta teď půjde do předškoláků, takže se strašně snaží. A měla neuvěřitelný úspěch a já jsem za to hrozně šťastná. Od února chodíme na moderní gymnastiku, už je z ní gymnastka a už se z ní stává ta pravá holčička. Protože v naší ulici bydlí jen kluci, měla takové klučičí sportovní tendence. Teď užívám obě dvě stránky, klučičí i holčičí. Z Tomíka máme taky velkou radost. Ten je zase vášnivý lyžař, lyžuje závodně.“

Herečka se za tu dobu skoro vůbec nezměnila a stejně tak i její silikonové poprsí, díky kterému si rádo pustilo slavnou komedii i mnoho mužů.
 

Autor: nat

Diskuze