Ewa Farna a Štefan Pčelár
Zdroj: archiv
Hot News Ewa je spravedlivá porotkyně SuperStar

Co by dělala Farna, kdyby se rozhodovalo mezi Itchem a Šafou? Vyhodila by Pčelára!

Aktualizováno 23.5. 2013 09:40

Porotkyně SuperStar Ewa Farna (19) se sebou nechá cloumat emocemi, ale když jde do tuhého, je spravedlivá. Nenechává se ovlivňovat ani vztahem se soutěžícím Štefanem Pčelárem (25)...

Ewa Farna a Štefan Pčelár rozhodně nejsou jen kamarádi, to se ví u dávno. Přeskočila mezi nimi jiskra hned v castingových kolech. Když ale Itcho v soutěži něco pokazí, Farna mu to klidně řekne a vůbec se nežinýruje. V ten moment nastupuje její profesionalita a sexuální přitažlivost jde stranou.

V devátém finálovém kole vypadnul Martin Šafařík (22), což Ewa oplakala. Co by ale dělala, kdyby se rozhodovalo mezi Šafou a Itchem?

Martin Šafařík

"Se Štefanem máme krásný vztah. Martin byl ale můj favorit, stejně jako Jaro Smejkal. Kdybych se měla rozhodnout mezi tím, jestli vypadne Šafařík, nebo Pčelár, vyhodila bych Štefana," řekla rozhodně Farna webu Prásk.tv.

Velké plány Martina Šafaříka! Společné bydlení s Terezkou a nejen rocková kariéra

Podívejte se na vystoupení Martina Šafaříka v devátém finálovém kole:

Už v neděli 26. května začne na TV Nova 10. finálový přenos, který bude tentokrát věnován letním hitům a v němž se o postup do Grandfinále utkají Sabina Křováková, Adam Kukačka a Štefan Pčelár. Speciálním hostem v Rozhodnutí bude slovenský zpěvák Richard Müller.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

Autor: mivr

Diskuze