Zdroj: Prásk!
Nic z toho neměla

Čím si musela projít zpěvačka Marie Pojkarová a čím se doopravdy živí? Její zpověď vás překvapí!

17. 12. 2017

Internetovou hvězdou doslova přes noc. Urážení, výhružky a vysmívání ze stran lidí. To vše na základě jednoho videoklipu, který byl určený dětem, především pro legraci. Čím si musela projít zpěvačka Marie Pojkarová a čím se doopravdy živí? Její otevřená zpověď vás překvapí.

Jedna z nejbizarnějších postav českého internetu - Marie Pojkarová. Známá především písničkou pejskové se koušou. „My jsme měli pejska a zajelo ho auto. Kluk mi pořád brečel, ať něco vymyslím pro pejska, a tak jsem vymyslela tohle - Pejskové se koušou. A pak to můj přítel dal na YouTube a vyvolalo to obrovský boom,“ říká Marie.

Tento klip na své negativní komentáře nečekal dlouho teď je z něj, ale fenomén, který má přes milion zhlédnutí. „Psali mi tam lidi strašný komentáře,“ vzpomíná. Celé je to, ale recese a Marie to dělá především, protože jí to baví.

„Ze začátku jsem nemohla ani spát, jaký strašný negace to byly. Byla jsem vyřízená. Ale pak jsem si řekla, že se na to vykašlu. Snad někdo pochopí, že je to hezká písnička pro děti," říká. Kdo by si myslel, že na tom Marie těžké peníze, je na omylu.

Na celou zpověď Marie Pojkarové se podívejte ve videu.

Autor: mk

Diskuze