Reklama
Reklama
Tyne a její obočí - 8
Zdroj: Channel 4
[:(

Chtěla jen vypadat hezky... Podívejte, co má místo toho na obličeji!

11. 2. 2016

Patnáctiletá dívka podstoupila kosmetický zákrok, který jí měl zvýšit sebevědomí. Místo toho o tři roky později s hrůzou zjistila, že udělala nejhorší chybu svého života!

Obočí jako Brežněv není sexy, každá žena si ho trhá a pěkně upravuje. Ale Tyne si jej v pouhých patnácti letech vytrhávala tak vehementně a často, že jí přestalo růst celkově. A tak se rozhodla tuto svou vadu na kráse spravit permanentním make upem – na obličej si nechala obočí vytetovat.

Tři roky bylo všechno v pořádku, Tyne se o své obočí nemusela vůbec starat. Ale poté jí začalo opět dorůstat. A přišel šok. Vytetované obočí měla na úplně jiném místě, než jí začalo dorůstat její reálné obočí! Takže najednou měla na obličeji dva páry obočí nad sebou. A mít čtyři obočí místo dvou rozhodně není sexy ani přitažlivé.

Jediným řešením tedy bylo strávit každý den 2 hodiny maskováním její osudové chyby. A pravidelným utrácením neskutečných částek za různou kosmetiku, která jí s tím pomáhala.

Nyní se Tyne rozhodla přihlásit do pořadu, který napravuje zpackané kosmetické zákroky nebo tetování. Čeká ji pět až osm nesmírně bolestivých sezení, během kterých jí vytetované obočí z obličeje odstraní laserem. Ale ona je rozhodnutá vydržet cokoliv, aby zase vypadala normálně.

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama