Massimo Gori - 1
Zdroj: facebook.com
Smutný příběh

Chlapeček (†5) měl v noci bolesti hlavy, a tak vzbudil maminku! Nenapadlo ji, co hrozného za tím je

17. 5. 2017

Chlapec se vzbudil se silnou bolestí hlavy. Dobelhal se vzbudit maminku a před jejíma očima omdlel. Ta ho hned nechala odvézt do nemocnice, ze které se už však nikdy nevrátil.

4 fotky
V severoitalské oblasti Rivignano došlo k strašlivé tragédii. Teprve pětiletý Massimo Gori náhle zemřel. Chlapec se zdál být naprosto v pořádku. Znepokojivý moment nastal až dva dny před jeho smrtí, kdy se v noci vzbudil a měl velké bolesti hlavy. Šel proto vzbudit svou matku a informoval ji o svém trápení. O něco později dokonce omdlel, a tak mu matka okamžitě zavolala sanitku.

Doktoři chlapce hospitalizovali, ale i tak došlo o dva dny později k tragické smrti. Massimo měl totiž krvácení do mozku, které bylo způsobeno krevní sraženinou. Bohužel o něm nikdo nevěděl, a proto došlo na nejhorší.

Krvácení mu nejspíš spustila rána do hlavy, kterou mohl utrpět během fotbalu, kterému se aktivně věnoval. Massimo byl aktivní milý chlapec, kterého měl každý rád. Všichni jeho známí proto nyní trpí a oplakávají jeho ztrátu. Pro všechny je to obrovská tragédie.

Bolest hlavy: Tohle jsou nejčastější příčiny! VELKÝ PŘEHLED
9 (zdravých) potravin, které mohou za bolest hlavy i kruté migrény

Autor: Beat

Diskuze