Oskar Grey Frankenstein - 1
Zdroj: facebook.com
Jenom náhoda?

Chlapeček se narodil přesně na Halloween. Jeho JMÉNO je opravdu děsivé!

3. 11. 2017

Chlapeček se měl původně narodit 27. října. Jenže co osud chtěl, narodil se přesně v nejděsivější den roce. Ani rodiče nemohli uvěřit tomu, jak moc to sedí k jejich rodinnému příjmení.

3 fotky
Kyle a Jessica se těšili na miminko. Chlapeček měl přijít na svět už minulý pátek 27. října, jenže si dal na čas, a tak žena další čtyři dny přenášela. Po čtyřech dnech spatřil chlapec jménem Oscar gray prvně v životě světlo světa. Čekali byste děsivé křestní jméno? Nikoliv. Chlapeček měl děsivé jméno jisté už od samého začátku. Tkví to totiž v příjmení!

Celým jménem se podle portálu wtsp.com tak dítě jmenuje Oscar Gray Frankenstein! A kdo neví, kdo byl Frankenstein, jako by nebyl. Děsivý, živý a zároveň neživý zelený muž vysoké postavy představuje jakéhosi netvora bez emocí, kterého stvořil doktor jménem Viktor Frankenstein. Postava vznikla na základě hororového románu.

Rodina pochází z americké Floridy, kde se jako v celých Spojených státech slaví Halloween ve velkém. Děti i dospělí se přelékají do děsivých masek, paradoxně velmi často i za strašidelného Frankensteina. Není proto divu, že si lidé včetně rodičů myslí, že to není náhoda a Oscárek si na Halloween zkrátka u maminky v bříšku pěkně počkal.

Autor: bin

Diskuze