Chlapec ztratil peněženku - 1
Zdroj: YouTube.com
Dobří lidé existují

Chlapec ztratil peněženku, pak po ní pátral na facebooku! Odpověď, která přišla, ho zasáhla!

17. 7. 2017

Třináctiletý chlapec z amerického Utahu Karden Devenish si chtěl našetřit peníze na velký rodinný výlet, a tak pár měsíců chodil na brigády. Chtěl jet se strýcem rybařit a splnit si tak svůj sen. Jak píše web inspiremore.com, na jedné brigádě však svou peněženku ztratil.

V peněžence měl vydělané peníze i rybářskou kartu. Smutný byl nejen Karden, ale i jeho maminka, která se rozhodla zkusit štěstí na facebooku a prosila nálezce, aby jim ji vrátil. Šance byla velmi malá, ovšem za několik hodin jí zazvonil telefon s tím, že pro syna lidé z místa brigády něco mají.

Matka se synem se zaradovali, že přeci jen někdo peněženku našel. Pravda ale byla jinde! Kardenovi někdo poslal obálku se 120 dolary (cca 2 731 Kč) a krátký vzkaz ve znění: „Kámo, kup si novou peněženku, rybářskou kartu a bav se. Četl jsem na facebooku, co se ti stalo. To samé jsem zažil, když jsem byl mladší. Hodně štěstí. PS: Když se ti peněženka vrátí, zaplať to tímhle.“

Když si matka vzkaz přečetla, rozplakala se. Nedokázala pochopit, že jsou kolem ní takhle dobří a úžasní lidé, kteří dokážou udělat dobrý skutek jen tak pro nic za nic. A co vy? Stalo se vám někdy něco podobného?

Jak zasejete, tak sklidíte aneb co je to karma?
5 tipů, jak naučit děti hospodařit s penězi

Autor: niž

Diskuze