Kerri Liles - 1
Zdroj: facebook.com
Šestý smysl?

Chlapec s Downovým syndromem si fotil výhled z letadla. Z toho, co zachytil, naskakuje husí kůže!

19. 5. 2017

Cestování letadlem může představovat i několik nezáživných hodin. Zejména děti je občas těžké v letadle zabavit. Malý chlapec trpící Downovým syndromem se při letu letadlem zabavil fotografováním. Z toho, co na jedné fotografii zachytil, jde rozum stranou.

Výhled z letadlového okénka brzy omrzí a z dětí je opět pytel blech. Zažila si to i Kerri Liles, která cestovala se svým synem Aasherem z Washingtonu do jejich domu v Texasu. Když si žena vyfotila výhled z letadla, chytil se její sedmiletý syn maminčina skvělého nápadu. Na její telefon pak udělal tucty fotografií zachycujících nebe. Když si o něco později žena snímky procházela, aby je smazala, nevěřila vlastním očím.

Na jednom ze snímků byla na nebi zřetelná bílá postava. Kerri věří, že její syn, který se narodil s Downovým syndromem, na snímku zachytil svého strážného anděla! Ohromená maminka se okamžitě vydala za místním zpravodajským kanálem, aby jim sdělila, že její syn má šestý smysl. Podle ní následoval Aashera jeho strážný anděl, aby mu udělal radost.

Kerri se také rozhodla přidat do synova jména další A. To má všem ukázat, o jak výjimečného člověka se jedná. „Takhle to cítíme ohledně Aashera a toho, jak chceme, aby Aashera i jeho diagnózu viděli ostatní. Downův syndrom není špatný ani děsivý. Je to jen jiná cesta, než jakou jsme plánovali. Skutečně jsme vyhráli v loterii,“ líčila Kerri své pocity ohledně synovy nemoci i výjimečnosti pro web Chron.com.

DOJEMNÁ GALERIE: Otec vytvořil ze svého nemocného syna SUPERHRDINU
Krásné nebo ujeté? Polský fotograf najímá mentálně postižené jako modely

Autor: ryn

Diskuze