Zdroj: Prásk!
Rada nad zlato

Chcete zapůsobit? Máme pro vás tip, jaké si sako vzít ke speciálním příležitostem!

7. 12. 2017

Naše hvězdy se už fotí v těch nejlepších outfitech u nazdobených stromečků. Jestli si ale lámete hlavu, jak obléci muže, tady je inspirace, a pozor - nakoukneme mu i do kabinky!

Plno mužů má problém vybrat správnou velikost saka. Někdy je zbytečně moc velké a někdy zase až moc malé. Řídit se radou, že se správná velikost saka pozná jen podle dobře padnoucích ramen, je dávno out.

Pokud znáte správnou velikost, ale řešíte barvu, zkuste i trochu experimentovat. Slavnostní obleky pro muže už dnes zdaleka nejsou jen o černé a šedé. Stejně tak se nebojte kombinovat i různé vzory, které váš outfit ozvláštní.

Na Vánoce jsou mezi mužským pokolením oblíbené také svetry. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se má zkombinovat s formálním stylem tak, aby působil reprezentativně. Pokud vynecháte bláznivé potisky Santa Klause a sněhuláků a zvolíte decentní barvu s košilí ve spod, máte vyhráno.

Pokud již máte celý model vybraný, nezapomeňte také na kabát. Ten k saku prostě patří. I když péřová bunda zahřeje, dojem s ní skutečně neuděláte. Navíc existují kabáty ze stoprocentní vlny, které vás zahřejí víc než svařák.

Tipy a návody, jak vybrat pěkně padnoucí sako nebo barvu svetru, najdete ve videu. Vše jsme vyzkoušeli na sympatickém modelovi Pepovi, kterému jsme nakoukli přímo do kabinky!

 

Autor: pet

Diskuze