Bormida
Zdroj: Twitter
Zdánlivě snadné

Chcete si jen tak přijít na 50 tisíc? Tahle vesnice je nabízí každému!

11. 5. 2017

Chcete přes padesát tisíc téměř jen tak? Starosta vesnice je nabízí vlastně i vám! Má to ale jeden háček! Musíte se do tohoto místa přestěhovat. Kde to je?

Malá italská vesnička v okrese Ligurno řeší existenciální problémy. Čítá pouze 394 obyvatel a protože je velmi těžké tam najít práci, lidé ji opouští. Jak se tuto situaci, ale rozhodl vyřešit jejich starosta ?

Starosta vesničky Bormida, Daniel Galliano o svou vesničku bojuje ze všech sil a tak se uchýlil k rozhodnutí, které se novým obyvatelům této vesničky bude rozhodně velmi líbit. Nabízí každému novému přistěhovalci motivační bonus 2000 euro - v přepočtu něco okolo 53 000 Kč.

Noví obyvatelé se také mohou těšit na hříšně levný nájem, za menší nemovitost zaplatí měsíčně něco okolo 1300 Kč, za větší pozemek potom 3200 Kč. Místní obyvatelé nové schéma vítají, avšak přiznávají, že ve vesničce skutečně není co na práci a pracovní příležitosti jsou zde nulové. Pokud je ale někdo velkým milovníkem slunce, přírody a čerstvého vzduchu, Bormida je pro něj ta správná volba.

VÁŠ PŘÍBĚH: Vdávám se pro peníze. No a co?
Jak si co nejrychleji našetřit peníze
 

Autor: bin

Diskuze