Americká krása

Potřebovala by Marilyn Monroe plastiku? Kdyby ji měla, víme, jak by vypadala!

13. 4. 2017

Uplynulo už přes půl století od smrti božské Marilyn Monroe, dodnes ale slavná blondýna zůstává ikonou krásy a ženskosti. Přesto ale musela podniknout cestu za plastickým chirurgem. Co si o její kráse myslí profesionál?

Umělci, vědci i psychologové dodnes nemůžou přijít no, v čem je tajemství krásy Marilyn Monroe. Říká se ale, že nikdo není dokonalý. Proto jsme se rozhodli vzít figurínu Marilyn do Asklepionu — kliniky estetické chirurgie. Speciálním přístrojem jsme naskenovali postavu i obličej nejznámější blondýny, abychom následně mohli na počítači sledovat, jak by případný zákrok vypadal. Potřebovala by teda Marilyn nějaké „vylepšení“?

Podle plastické chirurgyně má Marilyn téměř dokonalý obličej — je hodně asymetrický, však ne úplně, protože 100% symetrie není hezká. Jediné, co by se dalo teoreticky vylepšit, je špička jejího nosu. Na svou výšku má Marilyn ideální postavu, šířku pasu i velikost prsou. Pokud bychom je zvětšili, už by to vypadalo nepřirozeně. A přirozenost je teď přeci „in“.

Jak hodnocení Marilyn dopadlo se podívejte v následujícím videu! 

Autor: Iri

Diskuze