Zdroj: YouTube.com
Nevšední proměna

Česká misska dobrovolně konvertovala k islámu! Neuvěříte, jak vypadá dnes

Aktualizováno 25.2. 2016 21:03

Byla obyčejné, krásné děvče z Prahy. Měla dobrou práci, studovala prestižní univerzitu a dělala také modeling. Pak se ale rozhodla, že přijme islám, a všechno se změnilo...

9 fotek
Když se podíváte na Markétu Maryam (27) dnes, asi byste spíše hádali, že je Arabka a ne Češka. Co krásnou dívku před dvěma lety přimělo k přijetí islámu?

Než Markéta přijala islám, studovala Karlovu univerzitu, pracovala v oblasti marketingu a k tomu se živila jako modelka. Dokonce vyhrála soutěž krásy v Itálii. Pak ale přišla osudová cesta do Dubaje za kamarády, kde si to Markéta zamilovala. A tak si řekla: Tady budu žít!

Markéta začala v Dubaji pracovat jako modelka a přijímala arabské zvyky a kulturu. "Já jsem začala cítit, že Bůh existuje. Když to vysvětluji někomu, kdo věří, tak mě chápe (...) Třeba jedna moje kamarádka mi řekla, že jako muslimka jsem teď lepší člověk. Jsem klidnější, hodnější, vstřícnější a víc mi záleží na druhých. To je asi dobře," řekla Markéta pro expres.cz. Nyní žije v Abu Dhabí, kde získala práci jako brand manažerka firmy se šperky. 

Nová Miss Universe je z Kolumbie! Vyhrála korunku z Česka
Smáli se jí, že je ošklivá. Dnes bojuje o titul Miss a posměváčci pukají závistí
Dříve než svedou finální boj o korunku, učily se budoucí miss líčit

Autor: niž

Diskuze