Celeste Buckingham
Zdroj: Lukáš Dvořák
Hot News Dvě kočky v akci

Celeste Buckingham ji konečně ukázala! Podívejte se na její nový VIDEOKLIP

Aktualizováno 2.8. 2013 11:12

V novém singlu Gone Celeste Buckingham (18) vsadila na spojení dvou jedinečných ženských hlasů. Majitelkou toho druhého je její sestra Carmel (15), kterou tak slavnější Celeste konečně ukázala v plné kráse.

Po premiéře zamilovaného duetu s raperem Majkem Spiritem představuje zpěvačka Celeste Buckingham další výjimečnou hudební spolupráci. Tentokrát si splnila přání, po kterém toužila již několik let, a nazpívala společnou píseň s mladší sestrou Carmel. Skladbu sestry nahrály s mladým nadějným producentem Johnem Whitem v jeho americkém studiu v Nashville, kde s rodinou obě už více než rok žijí
a studují.

„Gone má silnou myšlenku. Hovoří o tom, že někdy nás lidé jednoduše zklamou a my si musíme říct dost,“ popisuje Celeste text nového singlu, který napsala Carmel. Tu podle jejích slov múza nečekaně nakopla jednoho dne ve škole, a tak vzala pero a papír a Gone bylo na světě

„S Carmel si velmi dobře rozumíme, ale zároveň jsme každá úplně jiná. Přestože je jí teprve patnáct, je velká profesionálka a také nadaná skladatelka,“ říká Buckingham obdivně na adresu mladší sestry a chválou nešetří ani Carmel:

„Pracovat na Gone společně bylo skvělé. Moc jsme si přály nahrát spolu píseň a jsme rády, že jsme to dokázaly!“ Podívejte se, jak jejich snaha dopadla:

 

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Vlastní sestra mi ukradla manžela! Chápete to?!
To nepochopíš! Tahle exotická kočka je sestra blonďaté moderátorky SuperStar!

Autor: mivr

Diskuze