celebrity
Zdroj: Slovanský dům Clinic
Galerie Prásk.tv

Celebrity na klinice: Co si nechaly vylepšit hvězdy Novy?

Aktualizováno 22.5. 2014 10:45

Každý, kdo chodí do společnosti, ať už umělec, sportovec nebo podnikatel, musí mít zdravé a krásné zuby, elegantní make-up a musí vypadat celkově skvěle. My ostatní sice nemusíme, ale vypadat skvěle prostě chceme!

7 fotek

O vše dohromady se umí postarat v nově otevřené klinice v Praze. A to bylo slávy, když se na openingu sešla spousta známých osobností!

Majitelé si na otevření kliniky pozvali své kamarády a známé - někteří jsou již klienty, někteří přišli okukovat a jiní byli vysláni svými partnery či přáteli, aby nenápadně zjistili, co vše je pro ně připravené a jakých služeb mohou pro své zušlechtění využít. Vše, co je potřeba pro dokonalý vzhled, je na jednom místě a vy jen přijdete, absolvujte kolečko a odejdete jako vyměnění.

A o kom je řeč? Kdo na otevření kliniky přišel? Hvězdná sestava byla: Bára Basiková, Renata Drössler, Lenka Filipová, Kateřina Herčíková, Jiří Korn, Aneta Krejčíková, Olga Menzelová, Kateřina Neumannová, Beata Rajská, Jan Rosák, Yvetta Simonová, Bára Štěpánová, Patricie Solaříková, Karel Štědrý se synem a další.

Pozvání na opening kliniky hodně potěšilo Jana Rosáka: „Vždycky mám rád, když jsou služby různého charakteru kumulované na jednom místě. Nicméně pozvánku jsem před rodinou z obavy o obsah své peněženky zatajil.“

Kateřina Herčíková se nevydržela jen dívat a se svolením své kamarádky Evy Štědré se oblékla jako zdravotní sestřička a vyzkoušela si, jaké to je pomáhat v tomto oboru. „Ráda asistuji profesionálům, což Eva Štědrá, troufám si říct, ve svém oboru skutečně je. Je jedinečná a její prioritou ve výsledku je absolutní přirozenost,“ chválila práci Evy Kateřina Herčíková a dál jí koukala pod ruce, které právě pracovaly na permanentním make-upu Patricie Solaříkové. Využít těchto služeb, nebo se jen podívat, přišla i Aneta Krejčíková.

Ověřit si profesionalitu Věry přišla také Bára Basiková: „Komu je víc než 25 let, musí se sebou něco začít dělat, pokud chce vypadat stále mladě. To je prostě fakt a s tím nic neudělá nikdo jiný, než profesionálové v daném oboru. A já je tu dnes potkala. Heuréka!,“ nadšeně zvolala zpěvačka, která se tímto sama řídí, což dokazuje její stále skvělá a svěží vizáž.

Jakmile se všichni sešli po zákrocích a ukázkách ve společné místnosti, měli co dělat, aby se navzájem poznali, jak náhle vypadali skvěle. Někteří si dokonce byli tak nejistí, že si začali vykat...

Autor: mivr

Diskuze