Lucie Králová - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Má pravdu?

Bývalá Miss Lucie Šlégr Králová se pěkně opřela do soutěže krásy! Co jí tolik vadí?

12. 10. 2017

Modelce a Miss České republiky z roku 2005 Lucii Šlégr Králové (35) se nelíbí novodobá česká verze soutěže krásy. Kritikou na její adresu rozhodně nešetřila!

6 fotek
Poslední ročník České Miss sklidil nejen u veřejnosti, ale také u českých celebrit mnoho kritiky. Své si o tom myslí i Miss České republiky 2005 Lucie Šlégr Králová. „Já si osobně myslím, že se ta soutěž nikdy neměla dostat z rukou pana Zapletala, protože to byla největší chyba a tím přišel pád celé Miss České republiky. Dělal to léta, dělal to podle mne dobře, dělal to rád a uměl to. Mělo to úroveň a prestiž,“ říká bývalá Miss.

Podle Lucie se úroveň celé soutěže začala snižovat už v době, kdy se objevila druhá soutěž a existovaly dvě verze najednou. Jedna byla klasická stará dobrá Miss ČR se svou dlouholetou tradicí a úrovní v režii Miloše Zapletala (74). Druhou byla tak trochu kopie původní soutěže v režii Michaely Maláčové (46), kterou si následně přehazovalo další nové a nové vedení až se dostala do stavu, v jakém je nyní.

„Když jsem byla na jednom přenosu, kde to uváděli Leoš Mareš a Libor Bouček, dělaly s holkama rozhovory ve stylu „už máš všechny čísla na hokejisty?“ a podobně. Už to samo o sobě nebylo dobré. Úroveň soutěže i těch děvčat se hodně snížila. Tohle za Zapletala nebylo a já si myslím, že tam byl důležitý formát té ženské krásy, který se úplně vytratil. Najednou tam skotačily nějaké slečny, hledaly se samé senzace a skandály. Tohle uměl Zapletal ukočírovat. Dělal to jinak a dělal to dobře. Věřím tomu, že kdyby to zůstalo v jeho rukou, měla by soutěž do dneška úroveň a fungovala by,“ vyjádřila svůj názor Lucie.

Do dnešní verze Miss, která se nedávno konala, by se Lucie Šlégr Králová prý nepřihlásila. Už v roce 2005, kdy soutěž vyhrála, existovaly dva formáty. Ona ale vsadila i tehdy na tradici! Ta už je dnes ale ta tam.

Autor: mk

Diskuze