Roman Tomeš, Michaela Tomešová - 1
Zdroj: Profimedia
Kilo sem, kilo tam...

Bývala hvězda Ulice Míša Tomešová je už v 5. měsíci těhotenství. Neuvěříte, jak přibrala!

13. 4. 2018

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová (26) bude co nevidět dvojnásobnou maminkou. A jak je známo, k těhotenství patří i přibírání na váze. Jak je na tom Míša? Kila jdou nahoru hlavně v jedné oblasti!

7 fotek
Míša Tomešová, kterou mohou diváci TV nova znát ze seriálu Ordinace a Ulice, porodila loni v únoru syna Kristiána. A ten už za několik měsíců bude mít sourozence. Herečka je v pátém měsíci těhotenství, ale i tak plánuje pracovat až téměř do porodu. Muzikál je její vášní.

A i přesto, že v něm má hodně pohybu, kila jdou nahoru. Tomu se v těhotenství více či méně nevyhne žádná nastávající maminka. Jak to má s přibíráním Míša? „Zatím jsem přibrala sedm kilo, na rozdíl od prvního těhotenství mám kila spíš na zadku než na bříšku,“ řekla smířeně pro Super.cz Míša, která má největší oporu v manželovi Romanovi.

Oba jsou pracovně dost vytíženi, a tak se nabízí i otázka, jak to mají zařízené s hlídáním. Přece jen se říká, že čím více dětí, tím více také starostí. „Hlídají nám sousedky, babičky, teta, kamarádky. Nebude to tak hrozné. Navíc Kristián už se dá dobře zvládnout. Už je docela samostatný. Vyhraje si sám, už mu dávám lžičku, ať sám jí, a zkoušíme i nočník. To se tedy někdy povede a někdy ne, ale věřím, že během léta to zvládneme,“ usmívá se mladá maminka.

 

Autor: bin

Diskuze