Mrtvá slepice
Zdroj: TV Nova
Z Výměny manželek

BYLA TO ADOPCE! Ivana po natáčení vysvětlila, co měla znamenat mrtvá slepice

Aktualizováno 3.2. 2016 21:55

Co bylo nejzajímavější ve středeční premiérové Výměně manželek? Jednoznačně trochu dost rozporuplná domácnost upracované Ivany, která nemá čas uklízet. Ale kde se tam vzala ta mrtvá slepice?

30 fotek
Chaos, špína, nepořádek... Tak vypadala domácnost Ivany ve středeční Výměně manželek. Ale jak to už ak často bývá, ne všechno je taková, jak by se na kameře mohlo zdát. Paní Ivana vše také po natáčení vysvětlila.

"Víc spolu komunikujeme, mám mnohem víc volného času než jsem měla, protože jsem chodila od rána do večera do práce. Ale to je pryč. Jak to tam vypadalo, tak to vypdalo, teď je to o trochu lepčejší."

Kuchyň bez dřezu a vody, které se směje celý národ, je už také minulostí. Respektive brzo bude. "Původně to bylo tak, že dole budeme jen s mužem. Ale chceme předělat celou kuchyň. Jak byla sedačka, bude kuchyňská linka a celá nová kuchyň."

A jak to bylo s mrtvou slepicí, kterou našla v kurníku Vyměněná manželka? Jen nehorázná smlouva a možná i dobrota stála za touto na první pohled děsivou událostí. "To byla akce ´ADOPTUJ SI SVOJÍ SLEPICI´. Takže my jsme si požádali o šest slepic. Aby neskončily v kafilérce, za padesát korun nám je přivezly. A to bylo těsně před tím, že jsem odjela na Výměnu. A jedna z nich asi byla špatná. To bylo tím."

Celá Výměna pro ni znamenalo zajímavou životní zkušenost, kterou by si klidně zopakovala. "Užila jsem si to a klidně bych do toho šla znovU. Fakt jsem si to užila!"

"Pryč jsou koše."

Autor: lup

Diskuze