Princ William a vévodkyně Kate ukazují novorozenou princezničku - 1
Zdroj: Profimedia
Královský podvod

Je královský porod jeden velký podvod a malá princezna podvrh? Tady máte důkazy!

4. 5. 2015

Vévodkyně z Cambridge vypadala jen pár hodin po narození malé princezny dokonale. Úplně zářila. Jako by žádný porod ani neproběhl. Může to být pravda? Objevilo se hned několik důkazů...

7 fotek
Když v sobotu odpoledne vyšla Kate Middleton z porodnice svaté Marie v Londýně, vyrazila všem dech. Vypadala naprosto fantasticky! Namísto obdivu se ale stal její vzhled trnem v oku hned několika ruským pochybovačům.

"Královský porod musel být podvod," otiskly ruské noviny Komsomolskaja Pravda spolu s několika dalšími konspiračními teoriemi.

Nejvíce se pochybuje o datu narození holčičky. " Pokud porod opravdu proběhl, muselo to být o pár dní dříve," tvrdí ruská žena s tím, že Kate vypadá až moc dobře na to, aby jen pár hodin předtím porodila a samotné děťátko prý rovněž nevypadá jako právě narozené.

"Neexistuje nic, co by pomohlo rodičce postavit se na vlastní nohy pár hodin po porodu, nejlepší doktoři, klinika, prostě nic," argumentuje další z nich. Zapomíná ovšem na to, že je v Anglii standard opouštět porodnici tentýž den, když se matka cítí dobře.

Objevila se i teorie, že Kate vůbec těhotná nebyla a po celou dobu nosila falešné bříško. Dítě, podle jednoho ruského komentátora, porodila náhradní matka. " V jejích očích chybí mateřský pohled, Kate určitě neporodila, je pouhou loutkou Buckinghamského paláce," tvrdí.

Korunu všemu dodává ruská gynekoložka Olga Perovskaja, která všechny ruské ženy varuje, aby nenásledovaly Kate a porodnice opouštěly standardně několik dní po porodu.

ČTĚTE TAKÉ:
PŘED A PO: Je líčení podvod na lidech?
Zadek Kim Kardashian je jeden velký podvod!

Autor: nf

Diskuze