Mobil
Zdroj: Profimedia
K zamyšlení

BUDETE V ŠOKU: Jak moc ovlivňuje mobil váš život? Výsledky průzkumu odhalily děsivou pravdu!

28. 3. 2016

Mobil - moderní vymoženost, kterou považujeme dnes už za samozřejmost. Jenže závislost na něm může z vašeho života udělat peklo.

Máte ho u sebe denně. Neustále telefonujete, píšete smsky nebo postujete fotky na sociální sítě, a zároveň ještě stíháte "lajkovat" příspěvky svých přátel. Prostě si život bez svého "miláčka" neumíte ani představit a palec vám jede po klávesnici jako o závod. Jenže průzkum ukázal něco, nad čím bychom se měli dost zamyslet.

Dvě třetiny majitelů telefonu totiž přiznalo, že pokud jsou bez svého mobilu, zažívají hodně úzkostné stavy, ze kterých je nedokáže dostat ani jejich drahá polovička. Jsou ve stresu, bojí se a prožívají chvíle neštěstí a zoufalství.

Navíc 58 procent z nich by nedokázalo fungovat bez telefonu celý den, ale bez partnera by to zvládlo víc jak 70 procent! Necelá polovina by pak dala přednost tomu, aby oželila narozeninovou oslavu, než aby přišla o mobil. Celého průzkumu se zúčastnilo celkem dva tisíce uživatelů mobilu. A závěr? Jak říká v jedné scéně Harryho Pottera Ron Weasley: "Měla by si ujasnit, co je důležitější." Tak asi tak.

Autor: lor

Diskuze