Zdroj: TV Nova
Lenost jako druhé jméno

BUDE TO BOJ: „Je to chlap k hov**“! rozčiluje se náhradní manželka ve Výměně

18. 4. 2017

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v romské rodině se svérázným manželem Imrem. A jestli dokáže klidná Silvia srovnat výbušného dočasného partnera Karla.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Jablonce nad Nisou, kterou tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8), kteří žijí v Jirkově. Obě rodiny do Výměny manželek přihlásily dámské polovičky.

Silvia očekává, že se manžel trochu osamostatní a zažije něco nového. Svého prvního potomka rodila už v patnácti letech a ona i manžel jsou v současné době nezaměstnaní. To Jana si chtěla oproti tomu odpočinout od svých tří chlapů. To ale netušila, co ji čeká v náhradní rodině. Lenost jejího prozatímního manžela ji bude doslova dohánět k šílenství a bude střetem mnoha hádek. Imrich totiž polovinu dne prospí, a když po něm Jana něco chce, je to opravdu na dlouhé přemlouvání. Dokonce se nechá slyšet, že je to chlap k hov**. Podaří se jim nakonec spolu deset dní přežít?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.
 

Autor: bin

Diskuze