Blake Beckford
Zdroj: facebook

BRZY POCHOPÍTE: Vypadá jako obyčejný model. Má ale na sobě jednu věc, kterou žádný jiný krasavec nemá!

30. 4. 2017

Blake Beckford (36) je na první pohled model a krasavec jako každý, kdo se pohybuje ve fitness a modelingu. Zdání však klame a tento snědý bývalý kulturista je něčím dost výjimečný!

6 fotek
Příběh Blakea Beckforda je trochu smutný, ale se šťastným koncem. V roce 2003 se mu změnil život. V té době se jako mladý kluk věnoval kulturistice, když přišla velká rána. Blake začal mít zdravotní komplikace. Střevní potíže ho dohnaly až k lékaři, kde mu po vyšetření zjistili ulcerózní kolitidu.

Ulcerózní kolitida je zánět sliznice tlustého střeva, který postihuje konečník a také určitou část tlustého střeva. Pacient trpí obvykle obrovskými průjmy a bolestmi. To byl i případ Blakea. Nemoc mu znemožnila trénovat, a tak ho museli lékaři operovat a udělat mu umělý vývod z tlustého střeva. Na břiše má tedy do konce života přidělaný kolostmický sáček, který plní funkci konečníku.

Lékaři po zákroku Blakeovi doporučili, aby se vzdal cvičení. To byla pro člověka, který byl zvyklý trénovat několik hodin šest dní v týdnu opravdu nemožná představa. Mladý muž neuposlechl varování lékařů a vrátil se zpět ke cvičení. Sice dnes není už kulturistou, ale živí se stále jako fitness model a nebýt pro něj již příznačnému sáčku na břiše, nikdo by do toho krasavce neřekl, že se potýkal s takovou nepřízní osudu.

Pro Daily Mail sám jednou řekl, že chce pomáhat lidem se stejným problémem: „Chci ukázat lidem a společnosti, že vývod vás nijak nezmění. Neznamená to, že nejste normální. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, můžete být atraktivní a můžete vést normální život." A má pravdu!

Autor: bin

Diskuze