Ian Brady - 1
Zdroj: Profimedia
Lidské zrůdy

Británie si může konečně oddychnout: Zemřel sériový sadistický vrah malých dětí!

16. 5. 2017

Vrazi z močálu – to byl název pro vraždící bestie v Británii, které se neštítily ublížit nejbezbranějším tvorům, a to dětem! Ian Brady zemřel v pondělí ve vojenské nemocnici ve věku 79 let, jeho milenka Myra Hindley o pět let dříve. Usvědčeni byli z pěti vražd, únosu, mučení a pohlavního zneužívání. Právem byli považováni za nejnáviděnější pár Británie!

Ian Brady se narodil v roce 1938 skotské servírce jako mimomanželské dítě a byl často zanedbávaný. Vzala si ho do pěstounské péče rodina žijící v chudinské čtvrti v Glasgow a tam nastartoval už jako adolescent kariéru zločince se sklonem k alkoholu. Poté byl opět skotskými soudy vrácen k matce žijící v Manchesteru s náhradním otcem. Převzal po něm příjmení Brady a pokračoval v kariéře kriminálníka. Opatřoval si knihy s nacistickou tematikou, o sadismu a sexuálních úchylkách.

Setkání s Myrou Hindley (*1942) bylo pro něj osudové. Potkali se spolu poprvé, když pracovala jako sekretářka a on jako obchodník ve stejné firmě v Manchesteru. A na uzavřenou ženu udělal Brady dojem, působil elegantně, byl upravený a jezdil na motorce. Současně ji zasvěcoval do své fascinace nacismem, oba četli knihu od Adolfa Hitlera Mein Kampf a nakonec si dívka odbarvila vlasy podle vzoru árijské rasy.


Autor: ham

Diskuze