Tvoje tvář - 4. epizoda - 19
Zdroj: TV Nova
Atraktivní a talentovaný

BRAVO: Vítězem čtvrtého dílu Tvojí tváře je Milan Peroutka! Bylo mu trapně a je vděčný Martě Jandové

19. 3. 2017

Každý kdo se v neděli večer díval na televizi, si jistě nenechal uniknout již čtvrtý díl Tvojí tváře. Vítězem tohoto dílu se stal krasavec Milan Peroutka (26), který byl poté pěkně nervózní! Jako Mika ale zaválel neskutečně.

4 fotky
Milan Peroutka v show Tvoje tvář má známý hlas platí za toho krasavce s krásným úsměvem, po kterém holky šílí. To je ovšem jasné na první pohled. Ostré rysy, krásný úsměv a sympatický projev. To by dostalo každou!

Jenže tentokrát dostal Milan televizní diváky, porotu a všechny v sále jako Mika, ne jako Milan! S písni Grace Kelly zaválel a všem svými výškami vyrazil dech. S naprosto drtivou bodovou převahou se stal zaslouženým vítězem čtvrtého dílu.

Milan tak svým vítězstvím získal jako každý soutěžící od Nadace Nova 25 000 korun, které se rozhodl věnovat charitě Pink Crocodile, ta se věnuje sluchově postiženým dětem. Jako Mika tedy nejen zazářil, ale také pomohl těm, co to nejvíc potřebují. To je jistě pro zpěváka hezký předčasný dárek k narozeninám, které v pátek 24. března oslaví. Navíc během děkovačky přiznal obrovskou nervozitu z výhry a pokorně poděkoval hostující porotkyni Martě Jandové za možnost účastnit se show. Podle Milanových slov vdečí i jí za to, že mohl jít na konkurt do oblíbené show. A jakou proměnu si vylosoval na příště? Příště Milana uvidíte jako britského kytaristu Erica Claptona! Je se na co těšit...

Jednotlivá vystoupení čtvrtého dílu show Tvoje tvář najdete ZDE!

TVOJE TVÁŘ: Milan Peroutka ukázal sexy tělo!
NEČEKANÉ ODHALENÍ: Milan Peroutka měl během svého prvního vystoupení na hlavě paštiku!

Autor: bin

Diskuze