Paul Walker a Vin Diesel
Zdroj: isifa.com
Do nebe přišel nový anděl

Brácho, budeš mi chybět! Zdrcený Vin Diesel promluvil a ukázal poslední společnou fotku

Aktualizováno 1.12. 2013 13:40

Tragická smrt Paula Walkera (40) zdrtila také jeho filmového parťáka. I tvrďák Vin Diesel (46) plakal. Na svůj instagram hned vložil poslední společnou fotku.

6 fotek
Dominic přišel o Briana. To se nemělo stát. A je úplně jedno, že se kvůli tomu s největší pravděpodobností nedokončí sedmý díl filmové série Rychle a zběsile. O tom se Vin Diesel ani nezmínil. Z jeho slov bylo znát, že smrt Paula Walkera ho opravdu ranila.

"Brácho, budeš mi chybět! Jsem totálně beze slov. Do nebe přišel nový anděl. Odpočívej v pokoji," nechala se slyšet filmová hvězda.

Žádný jiný herec tak dobře Paula Walkera neznal. Žádný jiný s ním nebyl tak úzce spjat jako Vin Diesel. Slavný svalovec společně s Paulem Walkerem natočil hned čtyři díly série Rychle a zběsile. Ten pátý, kde se měli objevit spolu, již nedotočí. Ve dvou dílech (ne náhodou těch nejméně úspěšných) Vin Diesel nehrál.

Ale nebyl to jen Diesel, kdo promluvil ke smrti oblíbeného herce. Na sociálních sítích kondolovala a stále kondoluje řada dalších hollywoodských hvězd.

"Je to hodně smutný den," napsala herečka Zoe Saldana, kterou proslavil film Avatar. "R.I.P. Paul Walker. Naše modlitby jsou s tebou a tvou rodinou."

"Srdce mi dnes puká. Paul Walker byl opravdu hodný, milý, přívětivý a příjemný člověk vždy k pomilování. Posílám lásku jeho rodině," napsala Olivia Wilde, která se ukázala například v nedávném filmovém hitu Rivalové.

"RIP Paul Walker. Byl to krásný člověk. Tak sladký a pohodový. Mé srdce je s jeho rodinou," uvedla Jessica Alba.

"Všechna má síla, láska a víra teď, v tuto těžkou dobu, putují k Walkerově rodině. Našli jsme sílu v jeho světle. Miluji tě bratře," napsal "The Rock" Dwayne Johnson, který si zahrál v posledních dvou dílech série Rychle a zběsile a měl být i v tom sedmém.

GALERIE na památku Paula Walkera: 20 nejsladších fotek
 

Autor: pul

Diskuze