Marinna Rollins - 1
Zdroj: Twitter
Nebezpečná sama sobě

BOŽÍ MLÝNY: Pamatujete na veteránku, která zabila svého psa? K plánovanému soudu se už nedostaví!

11. 5. 2017

Marina Rollins byla členkou armády. Když ji jednoho dne opustila, dostala psa, který jí měl psychicky pomoct. Místo toho ho ale krutě usmrtila a ns vůj čin teď pěkně doplatila!

3 fotky
Marina Rollins byla v pouhých 23 letech bývalou vojenkyní. Když odcházela z armády, byl jí věnován pes, jako takový zvířecí terapeut. Mělo jí to pomoct řešit traumata, která si prožila věhem války. Jednou se spolu se svým přítelem Jarrenem Hengem opila v lese při kempování a jenom v maskáčových kalhotech a podprsence vyrazila hlouběji do lesa.

Je jisté, že alkohol v tom hrál také svoji roli, ale rozhodně neomlouvá to, co pak následovalo. Mladá žena totiž přivázala psa ke stromu. Přítel natočil na video, jak Marina přivázala psa, poté vytáhla zbraň a zvíře pěti střelnými ranami zranila. Chvíli se ještě dívala, jak pes umírá v bolestech a u toho se smála. Chvíli předtím se přitom ve videu se psem ještě mazlila. Po hrůzném činu pár zvíře zahrabal v onom lese.

Video se dostalo na veřejnost a mladý pár byl zatčen. Nyní mělo proběhnout soudní líčení, které by rozhodlo o trestu Mariny a jejího přítele. Jenže ona už se k soudu nikdy nedostaví... Devět dní před prvním stáním spáchala sebevraždu! Je otázka, jestli za to může psychická porucha, nebo si vzala život kvůli výčitkám svědomí.

VAŠE PŘÍBĚHY: Pokusila jsem se o sebevraždu. Několikrát!
Sebevražda není řešení! Co dělat, když vás přemáhá touha ukončit svůj život?

Autor: bin

Diskuze