BOLESTIVÉ LOUČENÍ V ORDINACI: Andrea Hanáková umírá! - 1
Zdroj: TV Nova
Bude to dojemné

BOLESTIVÉ LOUČENÍ V ORDINACI: Andrea Hanáková umírá! Zvolila si vlastní smrt

17. 5. 2018

Osud Andrey Hanákové je zpečetěn! Obětavá doktorka trpí nevyléčitelnou nemocí, zemře však za mnohem dramatičtějších okolností, než mohl kdokoliv předpokládat. A odejde jako hrdinka! Statečná záchranářka a žena činu, která celý život nebojácně pomáhala druhým, potvrdí svého hrdinského ducha a doslova skočí pod kulku, aby zachránila život přítelkyni Martině Kaiserové!

6 fotek
Po ryze hrdinském jednání 24. května vydechne Andrea Hanáková na nemocničním lůžku naposledy. Dvě kulky v těle budou nezvladatelnou zátěží pro její nemocí vyčerpané tělo. „Není to příjemné hrát sedm obrazů (cca 5 hodin) umírající, ale myslím, že jsme natáčení Andreiny smrti zvládli i s humorem. To je pud sebezáchovy, chvílemi si z toho musíte dělat legraci, abyste to dali. Potřebujete tu tíživou atmosféru ze sebe nějak dostat,“ vzpomíná na natáčení představitelka Andrey herečka Klára Cibulková.

V 820. díle s názvem Neber mi naději Andrea Hanáková odejde na druhý břeh a s ní milující i milovaná manželka, skvělá kolegyně, vzor lidskosti a přítelkyně až za hrob. Jak se s tímto utrpením Hanák vyrovná, dokáže-li to vůbec? Dění okolo skonu jeho nejdražší osoby bude hořké a vžene divákům nejednu slzu do očí...

Diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká nejdojemnější díl tohoto roku. Ve čtvrtek 24. května se na TV Nova ve 20:20 rozloučí s hlavní postavou nebojácné lékařky, která si zvolila svou vlastní smrt, a herečkou Klárou Cibulkovou. Připravte se!

Autor: mk

Diskuze