Orgasmus
Zdroj: Thinkstockphotos
Je to moc, nebo málo?

PŘEKVAPIVÁ CIFRA: Kolik sexuálních partnerů je tak akorát? Zjistěte, jak na tom jste!

12. 5. 2017

Existují dva druhy lidí. Jedni věří na sex z lásky a svého sexuální partnera si pečlivě vybírají a pak druzí, kteří berou milostné hrátky jen jako příjemnou zábavu a se střídáním milenců se rozhodně netrápí. Co je ale zdravý průměr?

V dnešní době není těžké vystřídat spoustu sexuálních partnerů. Mladí lidé se už do manželství moc nehrnou a současná uvolněná doba je za to neodsuzuje. Existují i tací, kteří vystřídali stovky partnerů a ani si je už nepamatují! Na druhé straně ale stojí ti, kteří stále dávají přednost monogamii a partnera si vybírají pečlivě. Sice vystřídají méně milenců, ale místo bezcitného sexu se pak doopravdy milují.

Provozovatelé internetové seznamky Illicit Encounters však zajímal ani jeden z těchto dvou případů. Zaměřili se totiž na jejich střed. Jednouchým výzkumem se pokusili zjistit, kolik milostných partnerů vystřídá průměrný občan. Po ukončení průzkumu zjistili, že je to číslo 12!

Mnohé výsledek nemile zaskočil a další si naopak oddychli, že nejsou takoví nemravníci, jak si mysleli a mají ještě co dohánět. Co si o výsledku myslíte vy? Je dvanáct sexuálních partnerů hodně nebo málo?

 

Autor: Beat

Diskuze