Kufr
Zdroj: YouTube.com
Dávejte si pozor

VIDEO: Zamykáte si během cestování svůj kufr? Netušíte, jak moc je to zbytečné!

12. 1. 2017

Na internetu se objevilo video, které dokazuje, že zamykat si zavazadla na malý zámek je naprosto k ničemu. Díky němu zjistíte, že byste se měli mít při svých cestách na pozoru.

V poslední době je internet plný zájezdů do exotických nebo jiných vámi vysněných destinací. Jejich cena se navíc nepohybuje nijak vysoko, a tak skoro pro nikoho není problém sbalit si zavazadla a někam vyrazit. Pro někoho je cesta letadlem už tak frustrující a teď si představte, že by vás v letadle někdo okradl, aniž byste si toho všimli.

Myslíte si, že je to nemožné, protože máte na svém zavazadle malý zámek? Tak to jste na omylu. Toto video vám dokáže, že k otevření cizího kufru postačí potenciálnímu zlodějovi pouhá propiska. Z vašeho zavazadla si pak vyndá obsah a přitom zámek zůstane úplně nedotčený. A vy si tak toho nemilého incidentu nemusíte vůbec všimnout.

Video nemá za úkol vás vyděsit a nemá ani sloužit jako návod na vykrádání cizích zavazadel. Má vám jen ukázat, jak to může být pro zloděje snadné. Zlodějovo dobývání se do vašich věcí mu může znepříjemnit fólie obalená okolo zavazadla. Nejen, že vám to pomůže nezvaného hosta zpomalit, ale svoje zavazadlo si při cestovaní navíc nepoškodíte.

Autor: mic

Diskuze