Monika Bagárová
Zdroj: Profimedia
Tohle není burka!

Blondýna z Londýna? Kdepak, tahle je z New Yorku! Monika Bagárová šokovala novou image

Aktualizováno 17.2. 2016 16:43

Zpěvačka Monika Bagárová dokáže ohromit na každém večírku. A vůbec k tomu nepotřebuje mít výstřih do poloviny stehen. Stačí jen trochu zaexperimentovat u kadeřníka.

4 fotky
Kdo to je? Dáma? Noční můra? Netopýr? Nebo sám Drákula? ptali se hosté na Česko-Slovenském plese. Kdepak. To je jedna z nejúspěšnějších účastnic pěvecké soutěže SuperStar předvedla další model svého stylistického a módního guru Lukáše Macháčka.

Nejen že vypadala jako vždy dokonale, ale ještě si s sebou přivedla vskutku netradiční doprovod. Koho? Přítele Monika nechala za velkou louží a místo toho vyrazila s partou kamarádů, kteří se postarali i o její make-up a vlasy. A aby nebyla nuda, trochu je zesvětlili.

Přítele nechala v New Yorku, ale ten o ni nemá strach. I když za ním plánuje cestu až začátkem března, protože na únor má v Česku nasmlouvaná vystoupení. Dobře ví, že Monika je cudná holčina, kterou partička stylistů nechává zcela v klidu. Ale parádnici to tedy jsou, to musíte uznat.Sbohem ombre, vítej sombre: Konečně účes, který sluší každé
VLOG: DIY ombré vlasy
Neboj se udělat ombre vlasy doma!

 

 

Autor: red

Diskuze