Ashley Greene - 1
Zdroj: Instagram
Ta se má

BLAHOPŘEJEME: Upírka ze Stmívání se bude vdávat! O ruku ji velmi stylově požádal dlouholetý partner

31. 12. 2016

No vida! Už i nádherná herečka z úspěšné ságy Stmívání si může začít chystat veselku. O ruku ji požádal její dlouholetý partner, a to velmi romanticky. Co vymyslel?

7 fotek
Ashley Greene (29) je americká herečka, která se proslavila především rolí upírky v úspěšné sáze Twilight neboli Stmívání. Zde ztvárnila sympatickou Alice Cullenovou, která se rychle spřátelila s protagonistkou Bellou Swanovou.

Zajímavé je, že když se Ashley ucházela o roli ve Stmívání, chtěla hrát hlavní postavu – Bellu Swan. Hlavní roli ale nakonec získala Kristen Stewart a Ashley se tak musela spokojit „jen“ s rolí Alice. Dnes vypadá herečka docela jinak než ve Stmívání, má dlouhé světle hnědé vlasy, vystouplé lícní kosti a Alice byste v ní asi jen tak nepoznali.

Krásné herečce se nyní splnil sen! Její partner Paul Khoury, se kterým chodí už tři roky, ji požádal o ruku na Novém Zélandě, kde spolu trávili svátky. Paul si vybral speciální moment u nádherného vodopádu, kde před svou láskou poklekl a zeptal se jí, jestli si ho vezme. Překvapená Ashley neváhala a řekla „ano“! Krásným prstenem se herečka pochlubila na Instagramu, kde také sdílela video ze zásnub. Na sociální síti vyjádřila, jak moc šťastná je, a jak je vidět na fotkách i videu, neměla daleko k slzám.

Autor: niž

Diskuze