Michael Rotondo - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Šílené

Bizarní příběh mladíka (30), který se odmítal odstěhovat od rodičů! Nakonec ho museli dát k soudu

6. 6. 2018

Rodiče v Camillusu ve Spojených státech chtěli, aby se jejich syn konečně osamostatnil a odstěhoval se z domu. Po osmi letech snažení se dočkali! Dopomohl k tomu ale až soud!

5 fotek
Proces odchodu z rodného hnízda nebyl jednoduchý. Mark a Christina Rotondo se nejdříve pokoušeli synovi Michaelovi domluvit. To ale nezabíralo. Poté mu zaslali několik formálních listů a nakonec se obrátili na soud, který stanovil týdenní lhůtu pro opuštění domu.

Michael požadoval pro odstěhování půlroční lhůtu, ale tu soud zamítl. Nyní se cítí velmi dotčen. Nucený odchod považuje nespravedlnost a a k rodičům nyní cítí velkou zášť. Dokonce se nechal slyšet, že už je nechce vidět!

Nové bydlení Michael zatím nemá, zatím si pronajímá bydlení přes Airbnb a pak se prý přestěhuje k bratranci a bude si hledat něco trvalého. Snad nebude bratranec dalším, který se bude muset obrátit na soud, až nebude Michaela moci ze svého bytu dostat.

Michael je aktuálně bez práce a hledat si ji aktuálně nehodlá. Tvrdí, že se nyní soustředí na to, aby získal do péče svého syna. To mu už soud v minulosti zamítl. Peníze na živobytí chce získat prodejem svého vozu. Mimo to plánuje zpeněžit svůj životní příběh. Zvažuje také, že své rodiče zažaluje, aby mu vrátili jeho grafiku v ceně několik tisíc dolarů.

Autor: mk

Diskuze