Anální sex
Zdroj: Profimedia
To je blázen...

BIZARNÍ: Muž skončil po sexu v nemocnici. Neuvěříte, co mu lékaři našli mezi půlkami!

15. 2. 2016

Sexuální touhy jsou neodlučitelnou součástí života. A protože je třeba ho neustále zpestřovat, občas se vyskytne opravdu kuriozní příběh těchto hrátek, který má svůj konec na nemocničním oddělení.

O tom by mohl vyprávět muž, který zatoužil po análním sexu a neměl zrovna po ruce vhodné pomůcky. A tak ho napadlo, že by to mohl vyzkoušet s obyčejnou tužkou. Vždyť proč taky ne, že? Ale tenhle nápad se mu krutě vymstil. Způsobil si tím totiž poranění análního otvoru a skončil na pohotovosti.

"Občas tady máme takové případy, ale rozhodně to není na denním pořádku. Měli jsme tu případ ženy, která se při sexu tak kolíbala dopředu, že se mlátila hlavou o čelo postele. Přijali jsme ji s poraněním hlavy a zlomeninou krční páteře," řekl Dr. Robert Glatter z newyorské nemocnice pro DailyMirror.

Většina zranění při sexu jsou prý spojena z cizími předměty jako jsou míče, šroubováky, toaletní papír nebo svíčky. A tak je asi rozumné si dobře rozmyslet, co při svých sexuálních hrátkách použijete. Přece jenom, bolest a trapas v nemocnici za šílené pokusy asi nestojí, co?

Chcete z něj mít v posteli divocha? Víme, co mu (ne)servírovat k večeři
Šokující fakta o sexu! Kolik kalorií má sperma a k čemu jej používali britští tajní agenti?
Hledá se nejlepší jméno pro vaginu. Dámy, jak jí říkáte vy?

Autor: lor

Diskuze