Rodinné finance - 2
Zdroj: Profimedia
Zoufalí lidé dělají zoufalé činy

BIZÁR: Žena před dovolenou zjistila, že ji manžel podvádí! Nepochopíte, kam si ušetřené peníze strčila!

8. 5. 2017

Žena měla s manželem ušetřeno 7 000 dolarů (171 031 Kč) na opravdu luxusní dovolenou. Pár dní před ní však zjistila, že je jí manžel nevěrný. A jak už to tak často bývá, zoufalí lidé dělají zoufalé věci...

Když Sandra Almeida z Kolumbie zjistila, že ji její manžel podvádí, zůstala úplně jako opařená. Nejen že se cítila velmi zhrzená, ale také jí to úplně překazilo veškeré plány. S manželem si totiž zrovna plánovali společnou dovolenou, na kterou už měli i našetřené peníze. Sandra si usmyslela, že si její nevěrný manžel rozhodně nezaslouží relax na pláži, a tak se rozhodla našetřené peníze schovat.

Schovat peníze v domě, který Sandřin manžel do poslední koutu znal, však bylo příliš riskantní, a tak se žena odhodlala k zoufalému kroku. Celých 7 000 dolarů připravených na zaplacení dovolené po jedné stodolarovce snědla. Na druhý den však začala mít Sandra obrovské bolesti, proto neváhala a rozhodla se zajít do nemocnice.

Tam se ale přítomným lékařům s ničím nesvěřila a svůj pokrm jim zatajila. Vše se ale stejně odhalilo pomocí rentgenu, který ukázal, že její trávicí soustava je plná papírků. Žena byla následně nucena podstoupit dvě operace. Daleko překvapivější je fakt, že se lékařům podařilo zachránit 5 700 dolarů, které jsou celkem v dobrém stavu. Možná se tedy Sandra přece jen na svou vysněnou dovolenou nakonec dostane. Pravděpodobně však pojede bez manžela.

woman swallowed 7k dollars

 

Autor: mic

Diskuze