Hasiči zachránili prasata - 1
Zdroj: facebook.com
Šílenost dne

BIZÁR: Hasiči zachránili selátka při požáru. Farmářka jim z nich za odměnu udělala klobásky!

23. 8. 2017

Skupina hasičů se zachovala profesionálně a hrdinsky, když zachránila malá prasátka při požáru stodoly. Jaké však bylo pro všechny překvapení, když se po půl roce dočkali opravdu netradiční odměny...

Osmnáct prasátek a dvě prasnice zachránili v únoru v britském Wiltshire hasiči, když obří požár zasáhl místní stodolu, ve které zvířata byla. Tento úctyhodný čin nezůstal bez odměny. Ovšem takovouhle odměnu by nečekal asi nikdo!

Farmářka Rachel Rivers poděkovala týmu hasičů z Pewsey opravdu šíleným způsobem. Pozvala je na hostinu na klobásky, které uvařila právě ze zachráněných zvířat. Ano. To se opravdu stalo! Hasiči si tak před půl rokem „zachránili“ parádní večeři.

A jaká byla reakce farmářky? „Jsem si jistá, že vegetariáni budou nadávat. Chtěla jsem prostě hasičům nějak poděkovat a slíbila jsem jim, že jim za jejich skvělou práci dám nějaké salámy, aby měli radost,“ cituje její slova portál The Lad Bible. A podobného názoru byli i sami hasiči. „Děkujeme zemědělcům za velkorysost. Klobásky byly fantastické,“ uvedl mluvčí záchranného sboru. A co si o tom myslíte vy?

Autor: niž

Diskuze